zahlavi_rozcestnik

K obrázkům se dostanete tudy:

Parní lokomotivy

Motorové vozy

Osobní vozy

Nákladní vozy

Úzký rozchod

Drážní budovy

Fotografie krajiny

Elektrická vozba

 

Malovaná  pozadí

Fotografie staveb

 

Co je nového?

1. ledna 2005:

Historie těchto stránek

(Klepnutím na odkaz získáte chronologický přehled o všech předchozích změnách těchto stránek.)

Poznámky k obrázkům

Odkazy u řadových označení a/nebo názvů skupin vozidel vedou na archívy ve formátu .zip. V případě parních lokomotiv zipy obsahují vždy 4 nebo 8 fázových obrázků (podle toho, zda je lokomotiva kreslena z jedné nebo z obou stran). Z fázových obrázků se pak v programu Traffic vytvoří animace.

Všechny obrázky jsou ve formátu .gif  kresleny průhledně. Takto je lze použít společně s fotografiemi krajiny použitými jako pozadí animací. Stejně tak jsou použitelné pro ty, kdo dávají přednost klasické podobě screensaveru, tj. pohybu vlaků na několika řádcích na černém pozadí.

 

(zpět na úvod)                                                                                        (odkazy na jiné stránky)

 

Autorská poznámka: Autor těchto stránek se omlouvá tvůrcům a provozovatelům webu www.luzicke-hory.cz a jmenovitě Jiřímu Rosolovi za to, co provedl s reprodukcí historické pohlednice Kamenického hradu v záhlaví této stránky. Koláž má víceméně věrně (až na propustek vypůjčený z jiné fotky, což je autorova fantazie...) znázorňovat vlak z Kamenického Šenova do České Kamenice někde u Huníkova v době 1. čs. republiky.